جذب کیهانی

جذب کیهانی

چکیده :

جذب کیهانی محصولی قدرتمند برای رسیدن به اهداف و یک زندگی بهتر

این محصول شامل آموزش 9 قانون مهم و کاربردی کیهانی و آموزش هدف گذاری و

دو فایل سابلیمینال فوق العاده جهت هماهنگی ذهن با روح 

جهت رسیدن به یک زندگی شاد و موفق می باشد

به اشتراک بگذارید

print
چاپ صفحه
send-to-friend
ارسال به دوست
wish
افزودن به لیست علاقه مندی

امتیاز شما به این مطلب

تعداد امتیازها: 0

اسرار کیهانی جذب با افزایش فرکانس و ارتعاش

این محصول قدرتمند درباره آفرینش توانگری از طریق کشف و دستیابی به گنجینه های درون و هماهنگی با طرح الهی و متجلی ساختن تقدیر خویش است.طرح الهی همان حرفه ایده آل یا رسالت آدمی ست.

پیوسته روی فرکانس جذب بهترین ها برای خود باشیم


 موفقیت عبارتست از: دستیابی همزمان به چهار عامل رابطه موفق انسان با خداوند (معنویت) ,رابطه موفق انسان با خود و دیگران , ثروت و سلامتی که رسیدن به این عوامل فقط در سایه آرامش و تمرکز انرژی و آگاهی میسر بوده و حاصل آن نیز شادی و لذت واقعی از زندگی دنیوی و اخروی ست.

 تک تک اجزای تجربه ی زندگی شما با قدرت پاسخ قانون جذب به افکارتان و داستانی که درباره ی زندگی تان و اتفاقات و شرایط و افراد و … باور می کنید به سمت شما کشانده است.

پول و اندوخته های مالی شما ، سلامت جسمانی ، وضوح فکر ، انعطاف پذیری و حتی شکل ظاهری شما و… به طور کلی در طول زندگی تان تجربه کرده اید همه و همه به خاطر باورها و افکار غالبی که در ذهنتان داشتید اتفاق می افتد.

زبان گفتگوی ما با جهان فرکانس های ماست. جهان فرکانس های ما را دریافت و پردازش کرده و به شکل اتفاقات ، شرایط ، افراد ، ایده ها و … وارد زندگیمان می کند.

 این محصول شامل دو فایل سابلیمینال قدرتمند و حدود 4 ساعت فایل های آموزشی می باشد.

1- یک فایل سالیمینال با عنوان افزایش فرکانس یا ارتعاش بسیار قدرتمند با بیش از 80 باور قدرتمند کننده می با شد که فقط کافیست روزانه یک ساعت به اون گوش دهید.

2- دیگری فایل سابلیمینال فوق العاده هماهنگی روح و ذهن با بیش از 90 باور ارزشمند است که باعث تعالی روح و دریافت الهامات روح میشود که تنها کافیست روزی یک ساعت به وان گوش دهید.

این دو فایل سابلیمینال با آخرین تکنولوژی روز تولید شده و پس از مدت کوتاهی چنان احساس قدرتی در وجود شما ایجاد میکند که سرشار از وجد و سرور میشوید.

برای دریافت حداکثر تاثیرات این دو سابلیمینال بهتر است در حالت ریلکس و برای 90 روز گوش دهید.

اما یک قسمت آموزشی با عنوان قوانین اولیه موفقیت در حدود 2 ساعت آموزش کاربردی درباره مهمترین قوانین کائنات است که با آگاهی ار آنها مسیر خودتون رو بسوی موفقیت هموار میکنید.

قسمت آموزشی دیگری با عنوان اصول هدف گذاری که بیش از 2 ساعت آموزش کاربردی در مورد اینکه چگونه هدف گذاری کنیم تا به ادهدافمون برسیم میباشد که بعنوان هدیه و مکمل این محصول برای شما عزیزان در نظر گرفته شده.

این یک سرمایه گذاری بی نهایت ارزشمنده و ما به قدرت این محصول ایمان داریم.

 می تونی همین حالا تصمیم بگیری، این محصول ارزشمند رو تهیه کنی ویک تحول بزرگ، واقعی و ارزشمند رو به زندگی خودت هدیه بدی.

شما بعد از یک دوره 90 روزه استفاده از این محصول مجهز به حدود 170 باور قدرتمند کننده و با ارزش میشوید که قطعا باعث پیشرفت شما میشوند.

خرید محصول جذب کیهانی

نکته: با خرید دانلودی این محصول:
1. 20% مبلغ پرداختی، خرید دانلودی، به کیف پول شما اضافه می گردد که می توانید برای خرید دیگر محصولات دانلودی سایت از آن استفاده نمائید.
2. بعد از دانلود به سرعت قابل استفاده می باشد.
3. مهمتر از همه در صورتی که در آینده مطلبی به صورت تصویری، صوتی و یا نوشتاری به این محصول دانلودی اضافه شود بدون پرداخت هیچگونه هزینه ای می توانید با استفاده از لینک آن در قسمت "سفارشات من" آن را دانلود نمائید.


نظرات كاربران

نظرات خود را با ما در میان بگذارید

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

عضویت در خبرنامه سایت

اگر میخواهید آخرین پیشنهادات ما را در ایمیل شخصی خود دریافت کنید در خبرنامه ما عضو شوید.