کسب سلامتی فوق العاده

کسب سلامتی فوق العاده

چکیده :

فایل پیام های پنهان کسب سلامتی فوق العاده موجب کمک به بازگشت ریتم سالم و جوان به بدن شده و در رفع ناهماهنگی ها و اختلالات پیدا و پنهان بدن بسیار مفید می باشد.

کمک به درمان بیماری با ذهن و داشتن عمری با عزت و سلامتی

 

به اشتراک بگذارید

print
چاپ صفحه
send-to-friend
ارسال به دوست
wish
افزودن به لیست علاقه مندی

امتیاز شما به این مطلب

تعداد امتیازها: 0

ذهنی هماهنگ با سلامتی داشته باشید

ما برای سلامتی و عملکرد درست بدنی احتیاج به تلقینات خودآگاه و خصوصا ناخودآگاه برای حفظ انرژی برنامه ریزی درست بدنی داریم.

 

 ارتباط بین احساسات و سلامتی و تندرستی

علم بارها این موضوع را ثابت کرده که به هر چیزی که فکر کنید و هر احساسی که داشته باشید، سلامتی شما را تحت تاثیر قرار میدهد. اضطراب، استرس، بدبینی، منفی بودن، تغذیه نامناسب و … می تواند شرایط سلامتی جسمانی شما را تحت تأثیر قرار دهد.

حتی بسیاری معتقدند که در بیشتر موارد، عدم سلامتی نتیجه مستقیم برنامه ریزی ذهن ناخودآگاه است. هنگامی که الگوها و باورهای ضمیر ناخودآگاه به طور طبیعی مثبت هستند (بدون اینکه خودتان مقید به داشتن احساس خوب کنید) این اثرات جسمی بر ساختار بدن، سیستم ایمنی بدن و به طور کلی بر سلامتی شما اثر میگذارد.

گوش دادن به عبارت های تأکیدی پنهان این فایل صوتی، ذهن ناخودآگاهتان را مجدد برنامه ریزی می کند تا بتواند سیگنال های درمان و بهبود را به بدن ارسال کند. عبارت های تأکیدی این فایل صوتی به گونه ای طراحی شده که با گوش دادن به آن، احساس بهتری پیدا کرده و بهبود می یابید و در نتیجه شما را قویتر می کند .

 یک بدن سالم نتیجه یک ذهن سالم  است!

جملات تأکیدی پنهان این فایل صوتی، ذهن شما را بدون توجه به اینکه در چه وضعیتی هستید، دوباره برای داشتن احساس بهتر برنامه ریزی می کند و وقتی که مغز شما به طور مداوم در معرض پیام های مربوط به تندرستی، سیستم ایمنی سالم، انرژی رحمانی خداوند و … قرار می گیرد، اتصالات عصبی جدید در مغز شما شکل می گیرد و فرایند درمان آغاز میشود.

فقط کافی است روزانه یک ساعت به این فایل قدرتمند گوش دهید.حتی میتوانید در بین فعالیت های روزانه هم گوش دهید.

برای حدودا سه ماه و ترجیحا با هدفون گوش دهید.

خرید محصول کسب سلامتی فوق العاده

نکته: با خرید دانلودی این محصول:
1. 20% مبلغ پرداختی، خرید دانلودی، به کیف پول شما اضافه می گردد که می توانید برای خرید دیگر محصولات دانلودی سایت از آن استفاده نمائید.
2. بعد از دانلود به سرعت قابل استفاده می باشد.
3. مهمتر از همه در صورتی که در آینده مطلبی به صورت تصویری، صوتی و یا نوشتاری به این محصول دانلودی اضافه شود بدون پرداخت هیچگونه هزینه ای می توانید با استفاده از لینک آن در قسمت "سفارشات من" آن را دانلود نمائید.


نظرات كاربران

نظرات خود را با ما در میان بگذارید

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

عضویت در خبرنامه سایت

اگر میخواهید آخرین پیشنهادات ما را در ایمیل شخصی خود دریافت کنید در خبرنامه ما عضو شوید.