کتاب صوتی راهنمای درون (استر هیکس)

کتاب صوتی راهنمای درون (استر هیکس)

چکیده :

با آموزه های آبراهام به راحتی و زیبایی زندگی خود را متحول کنید

صوت کامل

مدت زمان کتاب بیش از 9 ساعت می باشد

کیفیت کتاب بسیار عالیست و در استودیو ضبط شده است.

به اشتراک بگذارید

print
چاپ صفحه
send-to-friend
ارسال به دوست
wish
افزودن به لیست علاقه مندی

امتیاز شما به این مطلب

تعداد امتیازها: 0

چگونه آموزه های آبراهام زندگی شما رو متحول میکند

استر هیکس در این کتاب تمام موارد پنهان قانون جذب را بازگو می‌کند و به ما می‌گوید: مهم‌ترین دلیلی که به خواسته هایمان نمی رسیم، این است که هنوز درک نکرده‌ایم هر ذره در جهان هستی، شامل هم خواسته و هم ناخواسته است و اصل و اساس قانون جذب این است که شما با توجه کردن به هر چیزی، آنرا به زندگی‌تان دعوت می‌کنید، نه با فکر کردن به آن.

کتاب راهنمای درون، به شما کمک می‌کند تا بتوانید با تغییر احساس‌تان در مورد هر خواسته‌ای که دارید، آن را به راحتی وارد زندگی‌تان کنید و تجربه‌هایی جدید برای خود رقم بزنید. از آن لذت ببرید.

لوئیز هی نویسنده کتاب پر فروش شفای زندگی میگوید:

در سفر اسرار آمیز زندگی ما دائما بدنبال پاسخی برای سوالاتمان هستیم.ما همیشه می خواهیم کنترل زندگیمان را بدست بگیریم, اما نمی دانیم چگونه این کار را انجام دهیم. کتاب راهنمای درون همه ترسها را از بین می برد.ترسها و نگرانیهای ما هر چه باشند, آبراهام نه تنها پاسخی برای آنها دارد, بلکه دستوالعملهای آسانی ارائه میدهد تا بتوانید فراتر از آن ترسها و مشکلات گام بردارید و لذتهای زندگی را تجربه کنید.

من معتقدم که معلمهایی مثل آبراهام امروزه از بهترینها محسوب می شوند.کلام او تاثیر بسیار چشمگیری در دیدگاه من نسبت به زندگی داشته است. برای گسترش دانش و آگاهی ما زمانی وجود دارد و آن زمان اکنون است.و شما همین که این کتاب را در دست می گیرید,برکت و موهبت را به زندگیتان فرا میخوانید.

هر چیزی که مورد توجه شما قرار بگیرد و هر خواسته ای که داشته باشید باعث ساطع شدن ارتعاشاتی از شما می شود . اگر چیزی را می خواهید که ندارید ، باید فقط به آن توجه کنید . زیرا طبق قانون جذب به طرف شما خواهد آمد .

اگر چیزی را می خواهید که ندارید و توجه تان را به فقدان آن معطوف کنید ، قانون جذب با فقدان آن چیز هماهنگ می شود و در نتیجه شما هیچ وقت آن را نخواهید داشت قانون این است .

کتاب بی نظیر راهنمای درون شما را در پیدا کردن اندیشه هایی که شما را به خواسته هایتان نزدیک تر و یا دورتر می کند کمک خواهد کرد . آن را بارها و بارها بخوانید و دستورالعملهای آن را به کار ببرید .

 

قدرت لذت بردن از لحظه

نام ما آبراهام است و از دنیای متافیزیک با شما صحبت می کنیم . البته ، باید بدانید که همه ما دارای بعد متافیزیک هم هستیم و بنابراین تفاوتهای زیادی با هم نداریم . دنیای فیزیکی شما در اثر دنیای متافیزیکتان شکل می گیرد . در واقع ، شما و دنیای فیزیکی تان در امتداد منبع انرژی متافیزیکتان هستید . در دنیای متافیزیک ما از کلمات استفاده نمی کنیم چون به زبان احتیاج نداریم .

همچنین ، زبان و گوش نداریم تا حرف بزنیم و بشنویم ، اگرچه به خوبی با همدیگر ارتباط برقرار می کنیم . زبان متافیزیکی ما خاص و آشنایان ما کسانی هستند که ارتعاشی مشابه دارند . به عبارت دیگر ، ما ارتعاشاتمان را از خود ساطع می کنیم . این موضوع در مورد دنیای فیزیکی شما هم صدق می کند ، اگرچه بسیاری از شما این را فراموش کرده اید . …

خرید محصول کتاب صوتی راهنمای درون (استر هیکس)

نکته: با خرید دانلودی این محصول:
1. 20% مبلغ پرداختی، خرید دانلودی، به کیف پول شما اضافه می گردد که می توانید برای خرید دیگر محصولات دانلودی سایت از آن استفاده نمائید.
2. بعد از دانلود به سرعت قابل استفاده می باشد.
3. مهمتر از همه در صورتی که در آینده مطلبی به صورت تصویری، صوتی و یا نوشتاری به این محصول دانلودی اضافه شود بدون پرداخت هیچگونه هزینه ای می توانید با استفاده از لینک آن در قسمت "سفارشات من" آن را دانلود نمائید.


نظرات كاربران

نظرات خود را با ما در میان بگذارید

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

عضویت در خبرنامه سایت

اگر میخواهید آخرین پیشنهادات ما را در ایمیل شخصی خود دریافت کنید در خبرنامه ما عضو شوید.